Центр перекладів та легалізації "АЛЛЕГРО"

забезпечує професійну мовну підтримку наших клієнтів 33-ма мовами світу.
Наші найвищі цінності: якість, оперативність та зручність.

ЗАСВІДЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ В ПОСОЛЬСТВІ

Одним з етапів консульської легалізації документа є його засвідчення (як правило, з перекладом) в консульстві відповідного посольства.

Загальна інформація

Немає відповідного посольства? Що робити?

Що робити, якщо відповідного посольства країни, для якої необхідно легалізувати документ, немає на території України? Наприклад, посольства Чилі, Шрі-Ланки, Болівії, Еквадора. Ми також зможемо вирішити це питання.

    Для цього нам знадобиться:
  • нотаріальна довіреність на нашого співробітника;
  • оригінал або нотаріально засвідчена копія документа, що потребує легалізацію.

Ряд держав (Італія, Іспанія, Франція, Чехія) , що є країнами-підписантами Гаазької конвенції, можуть вимагати окрім проставлення штампу "АПОСТИЛЬ" на документі також переклад, виконаний акредитованим при посольстві або присяжним/судовим перекладачем з наступною консульською легалізацією.

Немає такого документа, який ми не змогли би легалізувати!

Якщо відповідно до законодавства України документ належить до виду документів, що не підлягають легалізації в МЗС, МінЮст:

* комерційні та фінансові документи юридичних осіб,
* документи, що мають прямий стосунок до комерційних або митних операцій (рахунки, документи про пересування товарів через кордон, згоди про поставку товарів та надання послуг, виконання різноманітних робіт та здійснення розрахунків, митні декларації тощо)
а Вам необхідно його засвідчити печаткою посольства, в цьому випадку Вам знадобиться попереднє засвідчення цього документа в Торгівельно-промисловій палаті України.

Якщо Ви ще не впевнені, де та як легалізувати Ваш документ, наш менеджер надасть Вам кваліфіковану консультацію БЕЗКОШТОВНО.

Зверніться до нас, і Вам не знадобиться стояти в чергах, заповнювати складні форми заяв, а головне — хвилюватися, що Ваші документи будуть оформлені невірно або невчасно, коли Вам знадобитися терміново легалізувати документи.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ТА ТЕРМІНИ ЗАСВІДЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ В ПОСОЛЬСТВІ

Прикріпіть СКАНКОПІЮ ДОКУМЕНТА. Наш менеджер зв’яжеться з Вами через 5-10 хвилин!

Наші юристи здійснюють процедуру консульської легалізації в усіх посольствах іноземних держав, що знаходяться в Україні та Росії.

Зателефонуйте і отримайте БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Інформація щодо оплати та доставки

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

ВИПИСАТИ РАХУНОК

ОПЛАТА OНЛАЙН КАРТКОЮ

VISA АБО MASTER CARD

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

м. Київ, вул. Прорізна 8, оф.2

м. Ірпінь, вул. Соборна 105б, оф. 205

ОПЛАТА OНЛАЙН ЧЕРЕЗ ПРИВАТ 24

ПЕРЕЙТИ В ПРИВАТ 24

Доставка по Україні

Доставка за кордон